Верхньодніпровський район >> Новини
ШАХОВО-ШАШКОВІ ЗМАГАННЯ „ЛІТО-2017“ У ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКУ
Версія для друку Написати листа
27 та 30 липня у шахово-шашковому клубі міста відбулися змагання „Літо-2017“.

У четвер, 27 липня, в 11 ранку, стартував шаховий турнір для дітей шкільного та дошкільного віку. Змагання, в якому взяли участь 8 дітей, були проведені за коловою системою. Переміг, зі 100-відсотковим показником, Олександр Корота (7 очок із 7). Друге місце виборов Ростислав Сєдєльніков — 6 очок, третє місце посів Валентин Гаркуша — 5 очок.
По закінченню шахових змагань розпочалися шашкові змагання, які зібрали 8 учасників і були також проведені за коловою системою. Не програвши жодного разу, перемогу святкував Андрій Ткачук (6 очків із 7 можливих). Друге місце — у Данііла Мухи (5 очок), третє місце здобув Валентин Гаркуша (4 очка).
Переможці та призери були нагороджені грамотами та призами. Наймолодшим — Єфрему Степанову (шахи) та Ярославу Циганенку (шашки) також були вручені призи.

30 липня, у неділю, змагання „Літо-2017“ були продовжені, але вже для дорослих. Об 11 годині ранку стартував шаховий турнір, 8 шахістів змагалися за новою системою. На відміну від дитячих змагань, у дорослих змагання відбувались у напруженій боротьбі — ніхто не пройшов турнірний шлях без втрат. На фініші турніру у трьох шахістів виявилось по п’ять очок. Після підрахунків додаткових показників визначились переможець та призери: 1-ше місце — Богдан Дем’яненко, 2-ге місце — Олег Степанковський, 3-тє — Віктор Сень.
О 14:00 розпочався турнір з шашок, в якому взяли участь 6 спортсменів.
І тут була запекла боротьба, в результаті якої переміг Віталій Романовський — 4 очка із 5 можливих, друге місце посів Віктор Серьогін (3,5 очка), третє — Леонід Задіранов (3 очка). Переможці та призери в турнірі серед дорослих також були нагороджені.

Запрошуємо дорослих та юних шахістів та шашистів до змагань, присвячених Дню Незалежності України, які відбудуться 20 серпня (для дітей) та 24 серпня (дорослих). Початок змагань для шахістів об 11:00, для шашистів о 14:00.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами О.М. Степанковського