Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: «СОКІЛ» (ДЖУРА) – ГРА ПАТРІОТІВ!
Версія для друку Написати листа
19 травня в міському парку пройшла Всеукраїнська військово-патріотична спортивна гра „Сокіл“ (Джура) серед збірних команд шкіл нашого району, серед учнів 8-10 класів. Вони змагалися за програмою „Впоряд“ — стройова підготовка, „Ведун“ — історія козацтва, „Ватра“ — представлення команди учасниці змагань, пневматична стрільба, перетягування канату, спортивно-туристична смуга перешкод.

Змагання зібрало 12 збірних команд навчальних закладів району. З привітальним словом до учасників звернулися Н.М. Голтвянська, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, та учасник бойових дій в АТО І.В.Овчаренко. Капітани команд поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам, що знаходиться на території парку.
За підсумками перехідний Кубок гри „Сокіл“ (Джура) та І місце в змаганнях одержала команда Дніпровської СЗБШ. ІІ місце – Верхньодніпровська СШ №1. ІІІ місце виборола Верхньодніпровська СЗШ №5.

В окремих видах гри переможцями стали: «Ватра» - Дніпровська СЗБШ, конкурс строю «Впоряд» - Верхньодніпровська СЗШ №1, вікторина «Ведун» - Дніпровська СЗБШ, стрільба з пневматичної зброї – Верхньодніпровська СЗШ №5. Кращі результати в стрільбі серед юнаків – Бражнік Данило та серед дівчат – Джарта Надія – ученики Верхньодніпровської СЗШ №5. Перетягування канату – Верховцевський НВК, конкурс «Добре діло» - Верхньодніпровська СШ №1, спортивно-туристичні смуги перешкод – Верховцевський НВК.
Честь вручити нагороди переможцям була надана голові Верхньодніпровської районної ради Артему Вадимовичу Кравченко. Кожен учасник змагань отримав багато позитивних емоцій, зміг показати себе та проявити свою взаємодію з командою.

Переможці гри нагороджені медалями та грамотами від районного відділу освіти та РО ТСОУ. В організації та якісному проведенні військово-патріотичної спортивної гри „Сокіл“ (Джура) активну участь прийняли тренерсько-викладацький склад ДЮСШ та ПДЮТ.
Вітаємо рій Дніпровської СЗБШ з перемогою та бажаємо гідно захистити честь району на обласних змаганнях «Сокіл» (Джура).